• Неодамнешно
  • -30 %
FS Долго Свила Марами Бренд на Луксузни Scarfs Висок Квалитет За Жените Дами Desigual Echarpes Hijab Цветни Печати Лето Shawls Обвива

FS Долго Свила Марами Бренд на Луксузни Scarfs Висок Квалитет За Жените Дами Desigual Echarpes Hijab Цветни Печати Лето

DEN 622.00
DEN 888.00

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
Нашите производи се сите актуелни снимање, Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме погледнете го објектот во вид.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири на времето за испорака. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Големина:
180CM X 90CM
Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
FS
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
FS574
Марами Должина:
>175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Марами Тип:
Shawl, Заврши
боја:
multicolor
шамија жени:
шамија жените лето
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима,Лето
Материјал:
женска марами трендовски
Употребата:
жена шамија shawl
Пакет:
Бренд Пакување торба
Големина:
180CM X 90CM
жена шамија лето:
луксузен бренд марами
жена шамија висок квалитет:
жените шамија луксузен бренд
жена шамија 2018:
женска scarfs модерен

Најдобри понуди