• Неодамнешно
  • -15 %
100pcs популарни шноли пеперутка коса клип Бутик за девојки Коса Додатоци клипови за девојка Headwear ЗА ДЕЦА!! HR20170616

100pcs популарни шноли пеперутка коса клип Бутик за девојки Коса Додатоци клипови за девојка Headwear ЗА ДЕЦА!! HR20170616

DEN 816.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Тековен


Многу Убава! избрани Девојка Бебе Дете дете корист Танцување Коса Клипови пеперутка косата клипови ЗА ДЕЦА!!
функција
Тоа е совршен за вашата принцеза ,тие се многу убави , Ние веруваме дека вашиот принцезата мора да се како нив многу .
Материјал
ПВЦ
Големина три големина
quatity
100pcs
Дел број
HR20170616
Почитувани купувачи :
Тоа е рачни мерења на локации, може да се 0.5 CM грешка. A nd објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. Јас сум сигурен дека нема загуба во мојата продавница . Ние се осигура дека ние ќе испраќање на вашите објекти веднаш по приемот на вашата исплата. Нашата услуга квалитетот е одличен ,ние секогаш сме тука се среќни да ги задоволат вашите потреби. Ако не сте задоволни ,јас не сум среќен ! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Ако не сте задоволни со набавките за било каква причина . Ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни . 1 : плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе се купи . 2 : Ние ќе брод да ја стандардната адреса ,ако не информира нас . Генерално ,времето за испорака е 15~30 работни дена во Австралија ,САД,Велика Британија ,и 20~35 работни дена во други земји . Ние брод во (1~3) работни дена по исплата потврди јасно. Ако ви треба предмети итно , ве молиме контактирајте со нас .Ние може да ги објави со ЕМС,курирската служба DHL. Генерално, тоа ќе трае 4~7business дена во вашата земја. НО, ТРЕБА ПЛАЌААТ ЕКСТРА ПОШТАРИНА. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот . Ако сте среќни со набавките тука ,позитиви ќе биде прифатена. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа .100% Задоволство да се Гарантира .Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
JINYINGHUO
Број На Модел На:
HR15523-4
Материјал:
Пластични
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Стил:
Новина
Материјал:
ПВЦ Пластика
is_customized:
Yes

Најдобри понуди