• Неодамнешно
Liitokala Lii-500 LCD 3.7 V/1.2 V АА/AAA 18650/26650/16340/14500/10440/18500 Батерија Полнач со екран Lii500 полнач

Liitokala Lii-500 LCD 3.7 V/1.2 V АА/AAA 18650/26650/16340/14500/10440/18500 Батерија Полнач со екран Lii500 полнач

DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

48 На 300m A / 500m A / 700m A / 1000m A
4. Брз Референтна Табела Капацитет тест постапка
Брз тест - внесете одбраната на испуштање на тековната батеријата полнете -
Првиот батеријата е на ниско ниво, а потоа на батеријата е целосно наполнета на батерии, за да се откријат и да се евидентираат на капацитетот на.

Други карактеристики

Батеријата Број:
4pcs
Број На Модел На:
lii-500/402
Тип:
Електричен
Бренд Име:
liitokala
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
No

Најдобри понуди