• Неодамнешно
Вистински 25.2 V 2A / 24V 2A Li-ion Полначот AC 100-240V Конвертор Адаптер ЕУ Приклучок и НИ приклучок За Li-ion Батерија.

Вистински 25.2 V 2A / 24V 2A Li-ion Полначот AC 100-240V Конвертор Адаптер ЕУ Приклучок и НИ приклучок За Li-ion Батерија.

DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Вистински 25.2 V 2 A / 24 V 2 A Li-ion Полначот AC 100-240 V Конвертор Адаптер ЕУ Приклучок и НИ приклучок За Li-ion Батерија.
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Излез џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm
Текст : 100 V-240 V AC 50/60 Hz 0.3 А
Излез : 25.2 V DC 2 A ( вистински)
Спецификации :
Објектот големина : 114mm*47mm*30мм
Нето тежина : 172 g
Боја : Црна
Пакување содржина :
1 x AC/DC адаптер

Други карактеристики

Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
VariCore
Број На Модел На:
25.2 V
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Пакет:
No
Број На Модел На:
25.2 V 2a

Најдобри понуди