• Неодамнешно
Вистински Напојување 12V 1А / 12.6 V 1А AC 100-240V Конвертор Адаптер ЕУ Приклучок За Батеријата парк и LED светло.

Вистински Напојување 12V 1А / 12.6 V 1А AC 100-240V Конвертор Адаптер ЕУ Приклучок За Батеријата парк и LED светло.

DEN 220.32

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Напојување 12 V 1А / 12.6 V 1А AC 100-240 V Конвертор Адаптер ЕУ Приклучок За Батеријата парк и LED светло.
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Излез џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm
Текст : 100 V-240 V AC 50/60 Hz 0.3 А
Излез : 12 V DC 1А
Должина на кабел : 108 CM
Спецификации :
Објектот големина на : 73*27*77 мм
Нето тежина : 75 г
Пакет тежина : 85 g
Боја : Црна
Пакување содржина :
1 x AC/DC адаптер

Други карактеристики

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
12
Бренд Име:
VariCore
екран:
No
Број На Модел На:
12V 1А

Најдобри понуди