• Неодамнешно
  • -32 %
ПАЛО 2018 Нови Продажба C903B Паметен Полнач за Брз LCD Батерија Полнач На АА ААА NIMH NICD Reachargeable Употреба на Батеријата

ПАЛО 2018 Нови Продажба C903B Паметен Полнач за Брз LCD Батерија Полнач На АА ААА NIMH NICD Reachargeable Употреба на

DEN 366.00
DEN 538.56

Количина на стоки
Тековен


ПАЛО 2018 Нови Продажба C903 B Паметен Полнач за Брз LCD Батерија Полнач На АА ААА NIMH NICD Reachargeable Употреба на Батеријата
параметарот :
Број на модел на C903 W Текст 100-240 V AC, 50/60 Hz Излез
1.2 V, DC 2000m A,
АА : 2000m A*1/ 1000m A*2/ 500m A*3/ 500m A*4
ААА : 1000m A*1 / 500m A*2 / 250m A*3/ 250m A*4 Материјали препорачуваме PC, СТП, полиестер, Најлон, Прилагодена Plug САД, ЕУ, АУ, велика БРИТАНИЈА Логото Пало Боја Слика боја Сертификација CE, Ro HS,CB, УЛ,
Превозот По море, воздух, Изречни
Предности
1) Висока класа материјал
2) Висок квалитет
3) Напредна технологија и таписерии изработка
4) Безбедност
5) Топла продажба
Пакетот вклучува :
1pcs * C903 W батерија полнач
1pcs * приклучок за кабелот
1pcs * Вовед хартија


Други карактеристики

Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Батеријата Број:
4
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ПАЛО-C903B
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Бренд Име:
ПАЛО
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија
Примена:
за АА/AAA NI-МЗ NI-CD Батерија се Користи

Најдобри понуди