• Неодамнешно
  • -40 %
24pcs/Set Западен Розово Злато Прибор за јадење Поставен 18/8 Нерѓосувачки Челик Садови Бифтек Нож Вилушка Поставите Кралското Семејство Dinnerware Сет за 6

24pcs/Set Западен Розово Злато Прибор за јадење Поставен 18/8 Нерѓосувачки Челик Садови Бифтек Нож Вилушка Поставите

DEN 3152.00
DEN 5253.12

Количина на стоки
Тековен


Име : KAYA Вечера поставите 24pcs Материјал : Храна Одделение 18/8 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Розово Злато, ние, исто така, имаат сребрена/црна/златна боја Тежина : 296.3 g/Set Пакет Вклучуваат : 1 Set= 24pcs=6table нож+6table вилушка+6table лажица+6tea лажица
Точка Име
Должина
(mm)
Тежина
(g/pc)
Материјал
нерѓосувачки челик
Табела Нож
250
100
18/8
Табела Вилушка
215
65
18/8
Десерт Лажица
220
90
18/8
Чај Лажица
145
35
18/8
Плаќање 1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам. Превозот 1.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Врати 1. Се враќа : Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставници за помош. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 3. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.

Други карактеристики

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Handpainted
Број На Модел На:
BS
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број на Корисници:
6
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Купувачот Ѕвезда
Стил:
Западен
Име:
24 парче поставување прибор за јадење
Материјал:
Храна Одделение 18/8 Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик & Формално Табела Поставување
Место на Потекло:
произведено во Кина
занаети:
огледало полирање
боја:
Роуз Злато

Најдобри понуди