• Неодамнешно
  • -0 %
Dinnerware Сет од не ' Рѓосувачки челик прибор за јадење поставен 3 Парчиња Западен Сребро Нож Вилушка Сет Садови

Dinnerware Сет од не ' Рѓосувачки челик прибор за јадење поставен 3 Парчиња Западен Сребро Нож Вилушка Сет Садови

DEN 306.00
DEN 306.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
AKUHOME
Стил:
Западен
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број На Модел На:
18W8-48
Број на Корисници:
1
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува

Најдобри понуди