• Неодамнешно
  • -25 %
Ugreen HDMI Кабел 4K HDMI 2.0 Машки да Машки High Speed HDMI Адаптер 3D за Apple TV PS3/4/4 про Nintend Switch Проектор HDMI 5M

Ugreen HDMI Кабел 4K HDMI 2.0 Машки да Машки High Speed HDMI Адаптер 3D за Apple TV PS3/4/4 про Nintend Switch Проектор

DEN 155.00
DEN 206.88

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Должина:
50cm, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 12m, 15m, 1m
оклопна:
Плетенка
Примена:
Телевизија,Засилувач,Мултимедијални,ТВ КУТИЈА,Компјутер,Проектор,Следење на
Надворешниот Дијаметар:
OD
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Машко-Машки
Пакет:
Пакет 1
Пакет:
Yes
Конектор A:
HDMI
верзија:
HDMI 1.4
Функција:
HDMI2.0
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
HD104
Бренд Име:
Ugreen
Примена:
PS4
Пакување:
Ugreen Мало Перниче
Тип:
аудио видео кабел
конектор:
HDMI Конектор
Функција:
Кабел usb 2.0 hdmi ™
функција 1:
За Xiaomi Mi ТВ Мвр во Полето 3
Карактеристика 2:
HDMI 4K
врска:
hdmi да hdmi кабел
Употреба 1:
За PS3, PS4 HD LCD Компјутер
Употреба 2:
За Apple TV xbox 360
Резолуција:
4K*2К HDMI кабел
fuction:
дом на аудио видео

Најдобри понуди