• Неодамнешно
  • -24 %
FFFAS 12cm Краток Микро USB Кабел Злато Позлатен Златна Полначот Жица Црна Моќ Банка Адаптер за Powerbank Глувчето Bluetooth Слушалка

FFFAS 12cm Краток Микро USB Кабел Злато Позлатен Златна Полначот Жица Црна Моќ Банка Адаптер за Powerbank Глувчето Bluetooth

DEN 37.00
DEN 48.96

Количина на стоки
Тековен

должина = за 12cm Компатибилен за сите Микро USB електронска опрема

Други карактеристики

Тип:
Енергетски Кабли
Уверение:
Кина
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Бренд Име:
FFFAS
боја:
Црна
Должина на кабел:
за 12cm
USB Тип:
Микро-USB
Број На Модел На:
стандарден Микро usb кабел
Пакет:
No

Најдобри понуди