• Неодамнешно
  • -5 %
100PCS 1206 3216 чип СМД capacitor 2.7 НУ 3.3 НУ 3.9 НУ 4.7 НУ 5.6 НУ 6.8 НУ 8.2 НУ 10NF 12NF 15NF 18NF 50V MLCC 10% X7R

100PCS 1206 3216 чип СМД capacitor 2.7 НУ 3.3 НУ 3.9 НУ 4.7 НУ 5.6 НУ 6.8 НУ 8.2 НУ 10NF 12NF 15NF 18NF 50V MLCC 10%

DEN 66.00
DEN 69.60

Количина на стоки
Тековен


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

Други карактеристики

боја:
2N7, 3N3, 3N9, 4N7, 5N6, 6N8, 8N2, 10NF, 12NF, 15NF, 18NF
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
1206
Големина:
3.2*1.6
Материјал:
Керамика
Обликот:
SMD
Пакет:
Yes

Најдобри понуди