• Неодамнешно
  • -5 %
10PCS GBU606 KBU606 6A 600V НАТОПИ-4 Мост rectifier Една Фаза 6.0 ЗАСИЛУВАЧИ. Силикон Мост Rectifiers

10PCS GBU606 KBU606 6A 600V НАТОПИ-4 Мост rectifier Една Фаза 6.0 ЗАСИЛУВАЧИ. Силикон Мост Rectifiers

DEN 137.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Обликот:
Стандард
Број На Модел На:
GBU606
Материјал:
Керамика
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Големина:
DIP

Најдобри понуди