• Неодамнешно
  • -22 %
3 боја Преносни Sunshade 12 Диск Капацитет DVD CD Случај за Автомобил Медиуми за Складирање CD Торба -20

3 боја Преносни Sunshade 12 Диск Капацитет DVD CD Случај за Автомобил Медиуми за Складирање CD Торба -20

DEN 112.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите.
По-Продажбата На Услугата :
1. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, за Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење и Тарифи. DHL и ПРОЗОРЦИ има строга политика за батеријата цел. Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail ( за поголемиот дел од земјата) .
Повратни информации :
1. Секоја земја има различни тарифи политика. Ве молиме изберете превозот сакате. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. E-пакет е само за НАС клиентите, Што е потребно за 12days да пристигнат . Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.
Штити CD од прашина, влага, гребнатини и корупцијата. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ви благодариме!
2.
Ставка Опис
100% Сосема нов и висок квалитет.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.
Идеално држете го вашиот CD на музички дискови, игра дискови, PC возачот дискови и така натаму.Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви Негативни повратни информации или подигање на спорот.
Тоа може да се одржи 12pcs CD/VCD/DVD.За превозот, ние би сакале да се запознаат со деталите за вас тука :
1.Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.Ние ќе пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите.Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас.
Патент затворање, лесно да го вметнете и отстраните.Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени . За производ кој вклучува батерија, Ние ви препорачуваме да изберете Хонгконг Пост Воздух Mail. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот во начинот на кој ќе бидете задоволни !. ќе донесе погрешна големина или погрешно објект).

Други карактеристики

Бренд Име:
НА AUSUKY
Број На Модел На:
B055065
Тип:
ЦД Случај
Материјал:
PP
Пакет:
Yes

Најдобри понуди