• Неодамнешно
  • -8 %
D600 Камера Кеси Мека Силиконска Гума Камера Торба За Nikon D610 D600 Камери Тело Покрие Случај На Кожата Флексибилни Заштитник

D600 Камера Кеси Мека Силиконска Гума Камера Торба За Nikon D610 D600 Камери Тело Покрие Случај На Кожата Флексибилни

DEN 569.00
DEN 618.72

Количина на стоки
Тековен

1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. 2.Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. 3.Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. 4.Добро чувство на допир. Погоден : Камера Торба За Nikon D600 или D610 Пакет : 1 X Силикони Камера Торба (Камера Не Е Inclued)

Други карактеристики

Боја:
Црна Боја, На Зелена Боја, Жолта Боја
Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
D600 D610

Најдобри понуди