• Неодамнешно
  • -43 %
Maisto 1/18 скала мини Дете велосипед HYPERMOTARD 1100S метал diecast мотоцикл трка мотор, автомобил стил и модел на авто Играчки за дете

Maisto 1/18 скала мини Дете велосипед HYPERMOTARD 1100S метал diecast мотоцикл трка мотор, автомобил стил и модел на

DEN 601.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен

Многу Мал ,Ве Молиме Проверете Внимателно Пред Да Го Купите Резервоарот Е Метални + Пластика За Другите Деликатна Производ За Собирање

Други карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Тип:
мотоцикл
Скала:
1
Предупредување:
За повеќе од 6 години
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
Maisto
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HYPERMOTARD 1100S
Карактеристики:
Модел, Мини

Најдобри понуди