• Неодамнешно
  • -48 %
Легура 1:50 Radlader Diecast Симулација Фигура На Модел

Легура 1:50 Radlader Diecast Симулација Фигура На Модел

DEN 474.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен


Легура 1 : 50 Radlader Diecast Симулација Фигура На Модел
Опис На Производот
*Оваа 1 : 50 скала лесни лопата камион е идеален за колекционерски или авантура бараат младо. Работни делови и автентични детали се постави стандард за форма и функција. Дали распоредени на екранот полица или на работа, овој објект е изграден за да се справи со обемот на работа. Погоден Возрасти 3+. Голема Домашна Декорација и играчки.
Функција :
Име на производ : 1 : 50 Легура Diecast лесни лопата Модел играчка
Производ големина : 10*5*4cm
Материјал : Алуминиум машина тело, пластични кабината прозорец, гума од гуми
Движење : Флексибилни движење хидраулични зглобовите; 4 гумени гуми се движи глатко
Боја : Сива
Пакет : 1* камион
Напомена : за тоа е играчка мини модел со делови, во случај на предизвика опасност, децата треба да биде под надзор од страна на родители или старатели додека играат до 3+ возраст
Забелешка : Поради транспорт безбедност, Ние ќе ги искористиме цврста Картонска кутија, наместо на Оригиналната кутија,ако треба оригинална кутија,pls отворете го овој линк :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Add-Original-Box-for-Model/611015_32556140263.html
и закажете

Други карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
Децата треба да биде под надзор од страна на родители или старатели додека играте.
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Образовни, Мини

Најдобри понуди