• Неодамнешно
  • -8 %
Легура автобус модел 1:43 легура со висока симулација на децата едукативни играчки со повлечат автомобил, бесплатен превозот

Легура автобус модел 1:43 легура со висока симулација на децата едукативни играчки со повлечат автомобил, бесплатен превозот

DEN 971.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен

[Име ] : 1 : 43 легура се повлече назад автобус [Size] : 32 см *4.5 cm *7cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Употреба] : AG13 Батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање!

Други карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Жолта
Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Трепка,DIY,се Повлече Назад
Број На Модел На:
0627242
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не се јадат
Скала:
1
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил

Најдобри понуди