• Неодамнешно
  • -5 %
Резервни Мост за Тркачки патеки Кои се Наведнувам,Flex&Сјај 8pcs/многу

Резервни Мост за Тркачки патеки Кои се Наведнувам,Flex&Сјај 8pcs/многу

DEN 178.00
DEN 187.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
Зелена
Карактеристики:
Diecast,Слот,Светкави
Возраст Опсег:
8-11 Години
Бренд Име:
Ewellsold
Скала:
1
Број На Модел На:
001
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди