• Неодамнешно
  • -51 %
Толку Неверојатно Наведнуваат Флексибилни Крива Слот DIY Патеката Играчка во Собата со свети во Темнината Песна LED светло Тркачки Автомобил Играчки за деца детска

Толку Неверојатно Наведнуваат Флексибилни Крива Слот DIY Патеката Играчка во Собата со свети во Темнината Песна LED светло

DEN 706.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО EEPIRED ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нашата цел е задоволството на клиентите. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.Ви благодариме за разбирањето!!
Shippment 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Толку Неверојатно Наведнуваат Флексибилни Крива Слот DIY Патеката Играчка во Собата со свети во Темнината Песна LED светло Тркачки Автомобил Играчки за деца детска Име на Производ : DIY Песни Собранието Играчка Автомобил Сет Материјал : Пластични ( ABS ) Боја : шарени Големина : 150 компјутери/ 300 компјутери ДОВЕДОА Автомобил Боја : R andom Бои
Карактеристики 100% сосема нов & висок квалитет на Дизајн, како што трката На трката е свети во темнината Доведоа Автомобил може да Трепка Ако купите повеќе песни, можете да го дизајн повеќе орбитал форми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Други карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Број На Модел На:
051
Предупредување:
НЕ е ЗА ДЕЦА ПОД 3 ГОДИНИ, поради мал дел
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
QQYA-NING
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
< 3 години
Скала:
1
Пакување:
НЕМА оригиналниот пакет

Најдобри понуди