• Неодамнешно
  • -7 %
10PCS/МНОГУ Pcf7936as ID46 Transponder Чип PCF7936 го Отклучите Анти - Кражба ID 46 PCF 7936 ЧИПОВИ за Хонда Киа Автомобили Копче Програмер JC10

10PCS/МНОГУ Pcf7936as ID46 Transponder Чип PCF7936 го Отклучите Анти - Кражба ID 46 PCF 7936 ЧИПОВИ за Хонда Киа Автомобили

DEN 446.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен

10 PCS/МНОГУ Pcf7936as ID46 Transponder Чип PCF7936 го Отклучите Анти - Кражба ID 46 PCF 7936 ЧИПОВИ за Хонда Киа Автомобили Копче Програмер JC10
Име на производ : Обични 46 Theftproof чип
Акции на големи добредојдовте на големо, купи повеќе и повеќе отстапки! Тоа може на NISSAN, за Хонда, за SUZUKI, за Hyundai, за Citroen, на КИА автомобили копче програмер .
Чипови треба да бидат заменети од страна на професионални инструменти пред тие да може да се користи, и не можат да бидат копирани директно .

Други карактеристики

Бренд Име:
ObdTool
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
Хардвер Верзија:
46 чип
Верзија На Софтвер:
НЕ
Име На Модел:
id 46 чип
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Пластични
Електронски:
No
Точка име :
id 46 чип
Модел:
анти-кражба чип 46

Најдобри понуди