• Неодамнешно
  • -40 %
COZULMA Деца Глуждот Чизми Девојки и Момчиња Флорални Цвет Печати Chelsea Чизми Деца Мартин Чизми Бебе Дете Чевли Големина 21-36

COZULMA Деца Глуждот Чизми Девојки и Момчиња Флорални Цвет Печати Chelsea Чизми Деца Мартин Чизми Бебе Дете Чевли Големина

DEN 435.00
DEN 724.80

Количина на стоки
Тековен


ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ 1. Големина s на нашите чевли се помали од вообичаено, па ве молиме изберете големини според Пета до Пети должина. За широка нога, ве молиме изберете една големина поголема.
2. Ние не сме одговорни за било спор за НАС големина разликата помеѓу чевли и нашата големина на табелата. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
3. Да се избере правилната големина за вашите деца, ве молиме да се измери нога како што следува.
Големина на Табелата ( 1 инч = 2.54 см ) Големина 6 = ЕУ големина 21 = Пета до Пети 12.2 cm Големина 6.5 = ЕУ големина 22 = Пета до Пети 12.8 cm Големина 7 = ЕУ големина 23 = Пета до Пети 13.2 cm Size 8 = ЕУ големина 24 = Пета до Пети 13.8 cm Големина 9 = ЕУ големина 25 = Пета до Пети 14.2 cm Големина 9.5 = ЕУ големина 26 = Пета до Пети 14.5 cm Големина 10 = ЕУ големина 27 = Пета до Пети 14.8 cm Големина 11 = ЕУ големина 28 = Пета до Пети 15,3 см Големина 11.5 = ЕУ големина 29 = Пета до Пети 16.5 cm Големина 12 = ЕУ големина 30 = Пета до Пети 17 cm Големина 13 = ЕУ големина 31 = Пета до Пети 17.7 cm Големина 1 = ЕУ големина 32 = Пета до Пети 18.5 cm Големина 2 = ЕУ големина 33 = Пета до Пети 19.1 cm Големина 3 = ЕУ големина 34 = Пета до Пети 19.7 cm Големина од 3,5 = ЕУ големина 35 = Пета до Пети 20.4 cm Големина 4 = ЕУ големина 36 = Пета до Пети 21 см
ПРАТКАТА 1.Предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 3-7 работен ден по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) Сите наши чевли пакет без чевли кутија.
2.Нормално тоа ќе се 20-50 работни дена да пристигне до дестинацијата. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3.Сите царински давачки, давачки и даноци за увоз на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. ПОВРАТНИ информации 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не ни даваат неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Благодарам многу.

Други карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4, 6, 6.5, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Бренд Име:
cozulma
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Ниско-револвер
Моден Елемент:
Цвет
Сезоната:
Сите Сезони
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Возраст Опсег:
19-24M,>14Y,10-12Y,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,4-6M,4-6Y,7-9Y,2-3Y,13-14Y
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
боја:
Црна/Сива/Црна Крзно/Сиво Крзно
Пол:
Бебе Дете Деца Девојчиња Момчиња
Моден Елемент:
Флорални

Најдобри понуди