• Неодамнешно
  • -5 %
2017 Бебе Божиќ Облечи Црвено Бели Шари Памук Деца Божиќ Девојка Се Облекуваат Бебе Прво Божиќ Ден Облека Бебе Облека

2017 Бебе Божиќ Облечи Црвено Бели Шари Памук Деца Божиќ Девојка Се Облекуваат Бебе Прво Божиќ Ден Облека Бебе Облека

DEN 392.00
DEN 412.32

Количина на стоки
Тековен

2017 Бебе Божиќ Облечи Црвено Бели Шари Памук Деца G irl Божиќ Облечи Бебе Прво Божиќ Ден Облека Бебе Облека
Големина Информации
Големина Должина Градите Ракав Укажуваат на тоа висина Укажуваат на тоа возраст 80 39 25*2 28 75-80см 9 M 90 43 27*2 30 80-90cm 12 M 100 47 29*2 32 90-100cm 2 T 110 51 30*2 34 100-105cm 3 T 120 55 31*2 36 105-110cm 4 T 130 59 32*2 38 110-115cm 5-6 T
Совет : може да постои 1-2cm грешки во мерењето.
Ве молиме изберете големина според measument како бебиња' grouth ситуацијата е поинаква.
Слики Покажуваат

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 9M, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Јака:
Екипажот Вратот
Бренд Име:
Се Прашувам Грав
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
божиќ облечи
Стил:
бебе божиќ облечи
Функција:
бебе божиќ памук фустан
Големина:
80 90 100 110 120 130
Одговара на возраста:
9M -6 години

Најдобри понуди