• Неодамнешно
Лето 2-6 години девојки се облекуваат децата фустани Памук Три-димензионални цвеќиња Директно Розова боја / Црвен Девојки фустан без Ракави

Лето 2-6 години девојки се облекуваат децата фустани Памук Три-димензионални цвеќиња Директно Розова боја / Црвен Девојки

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Лето 2-6 години девојки се облекуваат децата фустани Памук Три-димензионални цвеќиња Директно Розова боја / Црвен Девојки фустан без Ракави Детска облека
Повеќе Фустани и Здолништа Кликнете :
Возраст 2 T 3 T 4 T 5 T 6 T Големина 100 110 120 130 140 висина 90cm 100cm 110cm 120cm 130cm фустан Должина 48cm 51cm 53cm 56cm 59cm Биста 2/1 30cm 31cm 32cm 33cm
34cm
Црвено :
Позитивни :
Задниот дел :
Негативни :
/
Ткаенини :
Answer : ___________________________ Note :
* Ве молиме овозможи 1-2cm (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Ве молиме оставете порака во цел да побара од продавачот го продолжи времето за испорака кога тоа е во близина цел потврди рок, така што нема да се
принудени се да се отвори спорот. Секоја цел е песна во можност онлајн со уникатен следење на број.Ви благодариме!
Повратни информации :
1.html # центар
Превозот
1.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Ние прифаќаме превозот на Кина.
Да се најде причината зошто вашата нарачка /плаќање е одбиено или песна вашиот наплата ви е потребен контакт со Али купувачот услуга :
http : //www. Потребно во формација за примачот;
Детални адреса, треба да имаат град , регион/ округ, патот , градење Без; соба Никој, итн контакт телефонски број
Точно ПОШТЕНСКИ код (++++++ важно! )
Ако пратката се враќа поради во доволни / неточни информации ние само прашање 1/2 наплата.
*Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Тоа не е дозволено да се избере Кина како земјата на дестинација. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
По плаќањето се врши Али ќе се провери и потврди валидна наредби. Само откако ќе се потврди цел приемот потоа Али ослободување на плаќање на продавачот . Време на испорака преку препорачана воздух mail пост(НЕ за DHL/UPS/EMS);
Ако пратката се враќа поради примачот отсуство во градот ние само прашање 1/2 наплата.
*Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молам, не едноставно да го изберат тоа со S/M/L, но се споредат детали мерење за да се избере правилната големина пред да го купите!
*Поради новиот правилник на Русија поштата ,Ако сте Русија купувачот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Плаќање
Што плаќањето се врши на Али кога ќе го поставите цел .

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Силуета:
Директно
Бренд Име:
CN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
et1-35
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Памук
Стил:
Формално
Јака:
О Деколте

Најдобри понуди