• Неодамнешно
  • -48 %
Децата Девојка Облека Слонова Коска Чипка Кавга Tulle Chiffon Деца Принцезата Девојки Роденден Облечи Цвет Девојка Се Облекуваат Vestidos

Децата Девојка Облека Слонова Коска Чипка Кавга Tulle Chiffon Деца Принцезата Девојки Роденден Облечи Цвет Девојка Се

DEN 474.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен

Децата Девојка Облека Слонова Коска Чипка Кавга Tulle Chiffon Деца Принцезата Девојки Роденден Облечи Цвет Девојка Се Облекуваат Vestidos
Информации
1.материјал : чипка(на врвот) & chiffon(во долниот дел)
2.боја : боја на слонова коска,крем
3.големина на :
90 одговара за бебе од 1 година -2yars стари
100 одговара за бебе од 2-3years стари
110 одговара за бебе од 3-4years стари
120 одговара фот девојка на 4-5years стари
130 одговара за девојка на 5-6years стари
Детали за мерење ве молиме проверете ја големината на информации.
Слика
Добра услуга
Брз одговор и добра услуга по продажбата. Вашите прашања ќе се одговори во рок од 48 часови.
Испорака
1.Доколку наредбата не е голема,од врата до врата услуга од страна на курир е во ред,како што TNT,DHL,Fedex,UPS-от,EMS
2.By воздух или море преку вашиот посочи спедитор е нормален начин ние го направите.
3.Ако не го имаат на вашата спедитор,ние може да се најдат најевтините спедитор да брод на стоките на вашиот посочи порта.
Враќање & Гаранција
Ние се провери секој елемент пред shippment на проблемот во транзит.
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно. Ако не satify со нашиот производ, pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail. И ги задржи своите оригинални пакет.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Одговорност
Купувачот треба да ги сноси увоз даночни и други сопствени такса, ако се случи. Нормално ние ќе го направи пониска цена и објавува дека "подарок" или "примерок" во INV, купувачот може да го спаси некои даночни можеби.
Ако купувачот има било какви посебни барање за INV, pls ни кажете пред shippment.
Ако постои обичај проблем се случи, ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на купувачот да се реши тоа.
Повратни информации
Ако ги задоволи со нашиот производ, pls оставете ги вашите позитивни повратни информации. Ние, исто така, ќе им даде на вашиот нашиот добар фидбек
Добар фидбек ќе се поттикне ние снабдување подобра услуга за клиентите.
Pls contach со нас пред да остави негативни и неутрални повратни информации. Ние мислиме дека можеме да го реши секој проблем со добра комуникација.
Цел
Прв клиент. 100% задоволство!!!

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Се Прашувам Грав
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Декорација:
Чипка
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Полиестер
боја:
боја на слонова коска,крем
Големина:
90,100,110,120,130
Материјал:
чипка и chiffon
Употреба:
свадба,забава,танцување
Обичај:
Добредојде
Слика Тип:
Вистински Слики
Ткаенина Тип:
Chiffon
Вистински Примерок:
Yes
Вграден Градник:
no

Најдобри понуди