• Неодамнешно
  • -48 %
Униформа деца бела блуза за девојки блузи памучен долг ракав девојчиња кошули чипка tun-надолу clollar голема детска облека

Униформа деца бела блуза за девојки блузи памучен долг ракав девојчиња кошули чипка tun-надолу clollar голема детска

DEN 424.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен


-
Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница, тука ќе ги добиете најдобрите производи, милостив услуги и брзи превозот. Ви благодариме! Ве молиме имајте во предвид : 1. Како на снимање на светлината, агол и монитор се различни, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве фотографии.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме!
3. Пакетот вклучува : 1 блуза МАТЕРИЈАЛ : памук БОЈА : бела ПОГОДЕН СЕЗОНИ : есен, пролет лето зима ВОЗРАСТ : 2-14 Y
Униформа деца бела блуза за девојки блузи памучен долг ракав девојчиња кошули чипка tun-надолу clollar голема детска облека

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
DIDIOO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
6580
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Продавница тип:
сите за деца облека и додатоци
Погоден Век:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години девојки блузи
Погоден Сезона:
пролет & есен Училиште униформа девојки бели блузи
боја:
бела блуза за девојки
Декорација:
чипка бела блуза за девојки
Материјал:
памук девојки бели блузи
Пол:
девојки бели блузи

Најдобри понуди