• Неодамнешно
  • -24 %
2018 На Продажба Лето Чипка Принцеза Девојка се Облекуваат Децата Бебе Роденден Нова Година Облечи Свадба се Облекуваат Децата Облека 3T-10T

2018 На Продажба Лето Чипка Принцеза Девојка се Облекуваат Децата Бебе Роденден Нова Година Облечи Свадба се Облекуваат

DEN 662.00
DEN 871.20

Количина на стоки
Тековен

ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.(Remote област треба да платат мала сума на поштарина)
По-продажбата на Услугата :
1.
Поради различни царинска политика, за жал ние Не сме Одговорни за Царинење.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.и фотографии се преземени од себе.Ќе добиете пакет нормално.39 инчен & 1inch=2. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас . Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на веб-сајт,и 3-5 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Љубезно ве молиме да забележите на оваа.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.ние ќе ви даде најдобра цена.(Remote област треба да платат мала сума на поштарина)
Кина пост Ќе се 15-45 работни дена,Бесплатен превозот.
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу
EMS Ќе трае 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.Но, ве молам, не грижете се за тоа .
Ali Express Стандард Превозот Ќе се 10-35 работни дена,Бесплатен превозот.
DHL Ќе трае 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена. ви благодариме .
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА (ЕДИНИЦА : CM) ОЗНАКА ГОЛЕМИНА Должина Градите*2 Укажуваат на тоа Heigth 110 3 T 58 30 90-105 120 4-5 T 62 32 105-115 130 6-7 T 66 34 115-125 140 8 T 70 36 125-135 150 9 T 74 38 135-140 160 10 T 78 40 140-145 Забелешка : 1cm=0.
За Повратни Информации
1. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Какви 's цената на големо?
A : ви Благодариме за вашето барање. Ако сте руски Пријатели, ве молиме да ни помогне да се обезбеди целосно име и презиме. (given name)+татковски името+презиме)
За Плаќање
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Топло Совети
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см(0.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
8, 9, 10, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
фустан за девојки Малата Сирена се Облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Voile,Памук,Mesh
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
HUNTWESTER
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Формално
Декорација:
Appliques
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
Виолетова розева роза црвено бела
Возраст:
3 - 10 години
децата облека:
Партија Принцеза се Облекуваат Vestidos божиќ
костим за деца:
принцезата костим
Девојка princesse фустан:
децата облека

Најдобри понуди