• Неодамнешно
  • -18 %
2018 Мода пролет бренд TBwish Детска Облека Девојки Туту чипка Здолништа Chiffon Децата партија слој Здолниште облека

2018 Мода пролет бренд TBwish Детска Облека Девојки Туту чипка Здолништа Chiffon Децата партија слој Здолниште облека

DEN 432.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен


2018 Мода пролет бренд TBwish Детска Облека Девојки Туту чипка Здолништа Chiffon Децата партија слој Здолниште облека

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
TBwish
Стил:
Повик
Материјал:
Чипка,Chiffon
Шаблон Тип:
Флорални
Декорација:
Appliques
Силуета:
Бал
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
девојки фустан
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца

Најдобри понуди