• Неодамнешно
  • -45 %
Зима Девојка Се Облекуваат Лак Деца Облека Топло Деца Се Облекуваат Деца Бренд 2017 Црвено Божиќ Костимот Партија Свадба

Зима Девојка Се Облекуваат Лак Деца Облека Топло Деца Се Облекуваат Деца Бренд 2017 Црвено Божиќ Костимот Партија Свадба

DEN 581.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Број На Модел На:
202326
Стил:
Симпатична
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
О Деколте

Најдобри понуди