• Неодамнешно
  • -10 %
Бебе Девојки Туту Меки Здолниште Деца Балет Деца Pettiskirt Бебе Девојка Здолништа Принцеза Tulle Партија Танц Здолништа За Девојки Евтини

Бебе Девојки Туту Меки Здолниште Деца Балет Деца Pettiskirt Бебе Девојка Здолништа Принцеза Tulle Партија Танц Здолништа

DEN 396.00
DEN 440.16

Количина на стоки
Тековен


Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
кредитна картичка、Web Money(WM)、TT、Western Union、Qiwi паричникот、Boleto、SOFORT Банкарство итн.
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Известување Данок :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
7-30 дена
Русија
Бразил
7-30 дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само.
Враќање & наплата :
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 8, 12M
Одделот За Името:
Деца
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
201814
Стил:
Формално
Декорација:
Лак
Материјал:
Памук,чипка
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Силуета:
Бал
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
Полна Боја
Пигмент:
Бела, розова, виолетова, сива
Содржината на главната ткаенина:
95
Возрасна Група:
CUHK деца (над 8 години, 140cm или повеќе)
Применливи пол:
жена
елемент:
Принцезата, прекрасна.
Здолниште категорија:
здолниште
Сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Стил:
европа и америка
Во Здолниште Стил:
Принцеза Се Облекуваат

Најдобри понуди