• Неодамнешно
  • -15 %
SheeCute Пролет, Есен Зима Нова Мода Децата 3-11 Година Памук Топло Панталона Девојки KidsTrousers Печати Legging

SheeCute Пролет, Есен Зима Нова Мода Децата 3-11 Година Памук Топло Панталона Девојки KidsTrousers Печати Legging

DEN 349.00
DEN 410.40

Количина на стоки
Тековен

нови chindren зима и топло leggings За зимски срн 1.материјал : памук pandex 2.боја : како на сликата покаже 3.пакет : 1 opp вреќа/парче 5 : Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално! 4 : ве Молиме овозможи 13 CM се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Ви благодариме : ) 6 : големина : 100 110 120 130 140 150 погоден за 311 Y девојка носи

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 7T, 9T, 11T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Dot
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
sc14w1009
Бренд Име:
sheecute
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Декорација:
Шема
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Тип На Објект:
Целосна Должина

Најдобри понуди