• Неодамнешно
  • -44 %
DBM6111 дејв бела есен бебето млади девојки облека поставува печатени одговараат на деца деца облека со висок квалитет облека

DBM6111 дејв бела есен бебето млади девојки облека поставува печатени одговараат на деца деца облека со висок квалитет

DEN 1930.00
DEN 3446.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
DBM6111
Бренд Име:
ДЕЈВ&БЕЛА
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди