• Неодамнешно
  • -30 %
Девојки Фустан Лето Без Ракави Венчаница Костим За Деца Партија Фустани За Девојки Облека Vestidos 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Години

Девојки Фустан Лето Без Ракави Венчаница Костим За Деца Партија Фустани За Девојки Облека Vestidos 4 5 6 7 8 9 10 11

DEN 665.00
DEN 949.92

Количина на стоки
Тековен

Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. Превозот Брзина, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде коментари за "одлични" како охрабрување.3937 инч, 1 инч=2.5 120-130 cm 7-8 Години 150=10 T 80 34 130-135 cm 9-10 Години 160=12 T 88 36 135-140 cm 11-12 Години 1. 5 : превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.540 cm
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
Ве молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина Фустан ГОЛЕМИНА Должина Градите*2 Предложените Висока Предложените Возраст Мерење / / / / / 110=4 T 60 28 90-100 см 4 Години 120=5 T 65 29. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса. 2 : Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка. 7 : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас. 3 : Ако големината на производот не е во ред, тоа donesn не одговара за вас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. Тоа е многу важно за нас. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. 6 : Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 2 : Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. 3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време).3937 инч, 1 инч=2.ние ќе се потрудиме да им понуди подобра услуга, додека сте задоволни. ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls се чека за afew минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 ден
Превозот
1 : Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта до други земји (Freeshipping). Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 4 : Ако има било скршено во транзит. 4 : DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.) може да биде подолго од вообичаеното време. Комуникација Ако не сте задоволни,се чувствуваат слободни да контакт.540 cm
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
Ве молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина Фустан Големина Должина Градите*2 Ракав Предложените Hight Мерење / / / / / 110=4 T 84 62 / 110 см 120=5 T 88 66 / 120 130 cm=6 T 92 70 / 130 cm 140=7-8 T 96 74 140 cm 150=9-10 T 100 78 / 150 см 160=11-12 T 104 82 / 160 см 1.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Се облекуваат
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Цвеќиња
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
боја:
Зелена , Меи црвена , Гери , Црвена , Бела , Лаванда , Сина , Розова
Големина:
110-120-130-140-150-160
погодни за возраста:
4-12 Години
погодни за сезоната:
Лето
девојки фустан:
детска облека
девојки облека:
фустани за девојки
бел фустан:
лето облечи
децата облека:
vestidos
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди