• Неодамнешно
  • -15 %
Лето партија Девојки Фустани без Ракави Бебе дете девојки костим Цвеќиња мрачно симпатична Фустан Детска Облека Vestido Infantil црвена

Лето партија Девојки Фустани без Ракави Бебе дете девојки костим Цвеќиња мрачно симпатична Фустан Детска Облека

DEN 422.00
DEN 496.80

Количина на стоки
Тековен


Големина на Информациски (единица : cm)
НИ Големина
ДОН Големина
Должина
1/2 Биста
1/2 Половината
Препорачуваме Висина
3 T /4 T
120#
58
29.5
*
100-110
5 T/6 T
130 #
62
30.5
*
110-120
7 T-8 T
140 #
65
32
*
120-130
9 T-10 T
150 #
67
33
*
130-140
11-12-13
160 #
71
34
*
140-150
1.Поради различни мерни методи,Таму ќе биде 1-3 см грешка;
Според детската висина.на телесната тежина.Облекување навики да се Избере вистинската големина,ви благодариме!

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Материјал:
Памук,Полиестер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Бохемски
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
Петар пан Јака
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Најдобри понуди