• Неодамнешно
  • -46 %
Moeble Плашлив Couture Вештерка Девојки Туту Се Облекуваат Децата, Божиќ, Нова Година Костим Фустани Деца Cosplay Фенси Облека Vestido

Moeble Плашлив Couture Вештерка Девојки Туту Се Облекуваат Децата, Божиќ, Нова Година Костим Фустани Деца Cosplay Фенси

DEN 375.00
DEN 695.04

Количина на стоки
Тековен


Производи Име : Ноќ На Вештерките Девојка Туту Фустан
Боја : 5 дизајни како што се слика
Големина : ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да го купат.
Пакување : 1set/opp
Големина на Табелата(cm) :

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
5, 7, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
ДТ-1761@Тина
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Voile,Најлон,Spandex,Mesh
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Формално
Бренд Име:
Moeble
Име:
Девојка туту Фустан
Се облекуваат:
Девојка облека,cosplay костим
Сезоната:
Божиќ Ноќ На Вештерките Детска Фенси Облека

Најдобри понуди