• Неодамнешно
  • -20 %
Мало 2017 Деца Девојки Елегантен Цвет Свадба се Облекуваат Принцеза Партија Принцеза се Облекуваат за Деца Детска Облека се Облекуваат 3-14yrs

Мало 2017 Деца Девојки Елегантен Цвет Свадба се Облекуваат Принцеза Партија Принцеза се Облекуваат за Деца Детска Облека

DEN 936.00
DEN 1169.28

Количина на стоки
Тековен

Вие сте добредојдени да ми шопинг продавница деца фустани девојки принцезата свадба трговија на големо Кога вашата нарачка повеќе од ќе брод со DHL, или ЕМС + + + Спецификација + + + Големина : 120 130 140 150 160 170

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
SexeMara
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
99866
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
О Деколте
Најдобро Продаваниот:
Најнови Производи
децата се облекуваат:
децата се облекуваат за девојки принцеза
децата се облекуваат девојките нови 2017:
децата се облекуваат свадба
децата се облекуваат за партијата:
децата се облекуваат лето
децата фустани девојки принцезата свадба :
бебе девојки фустан
бебе девојки фустани нова мода 2017 summ:
девојки фустан

Најдобри понуди