• Неодамнешно
  • -6 %
ЖЕШКА Мода Лето Фустани Деца Дете Бебе Девојка без Ракави О-Вратот Tassel Фустан Infantil Деца Каузална Девојки Sundress Симпатична Облека

ЖЕШКА Мода Лето Фустани Деца Дете Бебе Девојка без Ракави О-Вратот Tassel Фустан Infantil Деца Каузална Девојки Sundress

DEN 134.00
DEN 143.04

Количина на стоки
Тековен

Бебе Девојка се Облекуваат x 1
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.Опис Опис Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
- Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
- Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
- Материјал : 100% Памук
- Боја : Како што е прикажано на слики - Листата ги Вклучува : Еден-Парче
- Димензии : 80/90/100/110/120cm Големина на Табелата :
Pease Забелешка :
? Вистински ткаенина бои може да се разликува малку од онлајн бои поради варијации во екран во боја поставката.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Ви благодариме за вашето разбирање.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 6M, 12M, 4T, 3T
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Лето Фустани Деца Дете Бебе Девојка
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Tassel
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Најдобри понуди