• Неодамнешно
  • -48 %
Пргав облека за девојки Лето Принцеза облека Цвет Девојки облека За Партијата Свадба Мрежа облека девојка бал

Пргав облека за девојки Лето Принцеза облека Цвет Девојки облека За Партијата Свадба Мрежа облека девојка бал

DEN 1145.00
DEN 2202.24

Количина на стоки
Тековен


Производ Големина :
Почитувани клиенти,
Бидејќи големини имаат различна дефиниција од земја до каунти, ве молиме да се разгледа двете големини и мерни податоци.
тие се рачно мерење, па можеби имате 2-3cm грешка , се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодариме.
За големина
Почитувани клиенти,
Бидејќи големини имаат различна дефиниција од земја до каунти, ве молиме да се разгледа двете големини и мерни податоци.
Тие се рачно мерење, па можеби имате 2-3cm грешка.На возраст само сугерираат,не е точно според различни бебиња и деца.
се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодариме.
За боја
Почитувани клиенти,
Таму ќе биде малку боја разлика во различни следење на екранот.
Ако секое барање , ве молиме контактирајте со нас .ви благодариме.
За плаќање
Почитувани Клиенти,
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Секое плаќање проблеми, ве молиме контактирајте со нас!
За Повратни Информации
Почитувани клиенти,
Искрено се надевам дека ќе уживате во нашите услуги и производи.Вашето мислење е нашата мотивација. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Plese контактирајте со нас пред да замине Негативни Повратни информации. Ние ќе се обидеме да ги реши вашите проблеми.
За наплата
Почитувани клиенти,
1. Производот мора да биде во оригинална состојба откако се обидел на за одговара и големина.
2. Производи мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Нема Реконструкција ако гаранција е истечен.
3. Не се вклопуваат за вас (можете да изберете погрешен големина) ,а не на квалитет проблем, Без Наплата .
4. Купувачи се одговорни за размена поштарина.
За Нас

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Вграден Градник:
No
Декорација:
Appliques
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Бренд Име:
ПРГАВ
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
NHG81660
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик

Најдобри понуди