• Неодамнешно
  • -17 %
Бебе Девојка Есенски Одмор Облека Поставите Памук Црна Долг Ракав Блузи каубој панталони џеб Фармерки headband 3pcs Девојки Облека 2-7Y

Бебе Девојка Есенски Одмор Облека Поставите Памук Црна Долг Ракав Блузи каубој панталони џеб Фармерки headband 3pcs Девојки

DEN 530.00
DEN 638.40

Количина на стоки
Тековен


Големина 2 T-3 T-4 T-5 T-6 T

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Raglan Ракав
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Spandex,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
18004

Најдобри понуди