• Неодамнешно
  • -26 %
Лето Девојки Партија Балет Dancewear Танц Фустани Деца Леотар Фустан Без Ракави Фаза Костим

Лето Девојки Партија Балет Dancewear Танц Фустани Деца Леотар Фустан Без Ракави Фаза Костим

DEN 186.00
DEN 251.52

Количина на стоки
Тековен


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Дете Девојка Принцеза Партија Балет Туту Здолниште Слој Лак Tulle Фустан без Ракави Pettiskirt Леотар Костим Dancewear 2-7 Y
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Повод : Балет Dancewear
Сезона : Летни
Материјал : Spandex
Големина : L/XL/XXL/3 XL/4 XL (Одговара за 2-7 Y)
Должина На Ракав : Без Ракави
Деколте : Bandeau Вратот
Фустан Тип : Принцезата Балет Dancewear Туту Фустан
Бои : Бела, Црвена, Роза, Розева, Сина, Жолта
Модел : Цврста (Bowknot Оркестарот)
Вклучени : 1x Бебе Девојки Балет Туту Фустан
Големина Биста(Целина) Рамо до Crotch Фустан Должина Висина Препорачува Возраст (Референца САМО)
L 54cm/21.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Врз основа на досегашното искуство.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.08 140-150cm/55-59 6-7 Y
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.08 100-110cm/39-43 2-3 Y
XL 58cm/22. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).08 130-140cm/51-55 5-6 Y
4 XL 70cm/27.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.08 120-130cm/47-51 4-5 Y
3 XL 66cm/25.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Памук
Стил:
Активни
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
партијата облечи
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Kacakid
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Најдобри понуди