• Неодамнешно
Принцезата Деца Бебе Девојки Фустан Долг Ракав Цврст Желка Вратот Сомот Руно Gown Партија се Облекуваат Tulle Туту Облекува во Облека на Облека 1-6T

Принцезата Деца Бебе Девојки Фустан Долг Ракав Цврст Желка Вратот Сомот Руно Gown Партија се Облекуваат Tulle Туту Облекува

DEN 349.92

Количина на стоки
Тековен


Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина на Табела : Големина Фустан Должина Биста*2 Ракав Возраст 90 48 см 26 cm 31 cm 1-2 Години 100 51 cm 27 см 34 cm 2-3 Години 110 54 см, 28 см 37 см 3-4 Години, 120 57 cm 29 см 40 см 4-5 Години 130 60 см 30 см 43 см 5-6 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Јака:
Turtleneck
Број На Модел На:
Деца Бебе Девојки Солидна Желка Вратот Сомот Tulle Фустан
Вграден Градник:
No
Материјал:
Voile,Полиестер,Памук
Стил:
Симпатична
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
CANIS
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Обвиткан
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди