• Неодамнешно
  • -14 %
Бебе Девојки Pleuche Одблесокот Панталони Есен Зима Деца Бебе Девојки Бел Дното Широк Нога се Водат Панталони 2017 Нови Bebes Топло Панталони 1-7Y

Бебе Девојки Pleuche Одблесокот Панталони Есен Зима Деца Бебе Девојки Бел Дното Широк Нога се Водат Панталони 2017 Нови

DEN 177.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Тековен

Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Преглед :
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ви благодариме за вашето разбирање.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ви благодариме.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
бебе девојка панталони
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Целосна Должина
Одговара Тип:
Подигнете Ги Намали
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Одблесокот Панталони
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца

Најдобри понуди