• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Пролет Лето Тексас Здолништа за Девојки Модна Училиште Девојки Pleated Здолништа Детска Облека Бебе Дете Висока Половината Туту Здолништа

2018 Пролет Лето Тексас Здолништа за Девојки Модна Училиште Девојки Pleated Здолништа Детска Облека Бебе Дете Висока

DEN 644.00
DEN 715.20

Количина на стоки
Тековен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.(Единица : cm) Ознака големина Возраст Должина Половината*2 Висина 90 2-3 T 25 20 90cm 100 3-4 T 26 21 100cm 110 4-5 T 27 21 110cm 120 5-6 T 28 22 120cm 130 6-7 T 29 22 130cm 140 7-8 T 30 23 140cm 150 8-9 T 31 24 150cm
Answer : ___________________________ Note : 1. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ви благодариме! 2. Moneybookers
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за importat ioninto вашата земја. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро, се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател, ти Благодарам!
. Банкарски Трансфер
5. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Ви благодариме и среќно купување!
Повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
1.
Добредојдовте на нашата продавница
2018 Пролет Лето Тексас Здолништа за Девојки Модна Училиште Девојки Pleated Здолништа Детска Облека Бебе Дете Висока Половината Туту Здолништа
Име на производ : Бебе девојка тексас мини сукња
Пол : Девојки
Големина на возраст : 2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,9 T
Големина на висина : 90-100-110-120-130-140-150
Боја : Сина
Материјал : памук
Стил : Мода,Удобно,Убави
Одговара : Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големина
Ве молиме љубезно се однесуваат подолу за да изберете соодветна големина.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 3T, 4T
Бренд Име:
preax
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Лак
Силуета:
Pleated
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
ELL18012517
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
оддел 1:
девојки фустан
оддел 2:
фустани за девојки
оддел 3:
деца девојка фустани
оддел 4:
младата девојка фустани
оддел 5:
девојка фустани 2018
оддел 6:
Цвет Девојка Фустани за Свадби
оддел 7:
гроздобер цвет девојка фустани
оддел 8:
бебе девојка есен облечи
оддел 9:
бебе девојка се облекуваат
оддел 10:
деца девојка долг ракав фустан

Најдобри понуди