• Неодамнешно
  • -0 %
Нов Стил Деца Бебе Девојка Летен Фустан Деца Партија Облечи Девојки Pleated Backless Фустан Принцеза Се Облекуваат Децата Облека

Нов Стил Деца Бебе Девојка Летен Фустан Деца Партија Облечи Девојки Pleated Backless Фустан Принцеза Се Облекуваат Децата

DEN 327.00
DEN 327.36

Количина на стоки
Тековен


Нов Стил Деца Бебе Девојка Летен Фустан Деца Партија Облечи Девојки Pleated Backless Фустан Принцеза Се Облекуваат Децата Облека
Пријателски Совети :
(1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешка на мерењето . (1inch=2.54 см)
(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
Децата НИ Големина
Фустан Должина
(cm)
Градите
(cm)
Ознака Големина
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Погоден Висина
(cm) 2 T 48 58 90 ~ 80-90 3 T 50 60 100 ~ 90-100 4 T 53 64 110 ~ 100-110 5 T 57 66 120 ~ 100-115 6 T 59 68 130 ~ 115-120

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 24M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Лак
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
BAICLOTHING
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди