• Неодамнешно
  • -12 %
Цветни Еднорог Бански Костуми Perfect 2018 Нови Симпатична Децата Бебе Девојки Туту Едно Парче Бански Костим За Капење Бикини Beachwear Пливачки Костум

Цветни Еднорог Бански Костуми Perfect 2018 Нови Симпатична Децата Бебе Девојки Туту Едно Парче Бански Костим За Капење

DEN 299.00
DEN 339.84

Количина на стоки
Тековен


Цветни Еднорог Бански Костуми Perfect 2018 Нови Симпатична Децата Бебе Девојки Туту Едно Парче Бански Костим За Капење Бикини Beachwear Пливачки Костум
Драг пријател,
Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашата поддршка.
Сега јас да се отвори нова продавница да го продаде деца, бебе облека.
Само отвори неколку дена, цената е многу ниска, но квалитетот е најдобар.
Ако сте заинтересирани, можете да купите нешто што ви се допаѓа.
Ви благодарам многу!
Ова е продавница линк :
https : //www.aliexpress.com/store/3101073?spm=5261.seller_index.0.0.4c8af9a36 IJBu W
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Полиестер
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Бански
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 Возраст 28 40 см 26 cm 1-2 Години 30 42 см 27 см 2-3 Години, 32 44 см, 28 см 3-4 Години 34 46 cm 29 см 4-5 Години 36 48 см 30 см 5-6 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Други карактеристики

Големина:
1 to 2 years, 2 to 3 years, 3 to 4 years, 4 to 5 years, 4 to 5 years
Бренд Име:
GLANE
Број На Модел На:
Едно Парче Костим За Капење
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Животните
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Најдобри понуди