• Неодамнешно
  • -10 %
Девојки Шарени Скелет Туту Фустан Костими Деца Прекрасни Човечки Череп Улога Игра Фенси Облека за Show Партија

Девојки Шарени Скелет Туту Фустан Костими Деца Прекрасни Човечки Череп Улога Игра Фенси Облека за Show Партија

DEN 1061.00
DEN 1178.88

Количина на стоки
Тековен

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.Welc ome На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Извор:
Скелетот
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
CC315
Бренд Име:
QLQ
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Скелетот
Компоненти:
Фустан,Манжетни, Панталони
Тема:
Скелетот
Пол:
деца
Големина:
S,M,L
Вклучуваат:
Фустан,Манжетни, Панталони
Материјал:
100% Полиестер
боја:
како на слика покажува
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички :
MOQ е 200 комплети
Регионот на Производство:
Кина

Најдобри понуди