• Неодамнешно
  • -20 %
2017 Новата Елита Принцеза Фустани Девојки Фустани Деца Cosplay Custumes За Ноќта На Вештерките Изведба Костимите Се Облекуваат

2017 Новата Елита Принцеза Фустани Девојки Фустани Деца Cosplay Custumes За Ноќта На Вештерките Изведба Костимите Се

DEN 1190.00
DEN 1487.52

Количина на стоки
Тековен


пакетот вклучува : само еден фустан.(нема други додатоци) Големина информации :
S одговара за висина 110cm М одговара за висина 120cm L одговара за висина 130cm XL одговара за висина 140cm XXL одговара за 150cm висина
Забелешка : ве Молиме игнорира ознака.не, едноставно изберете го со S/M/L..погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара,ви Благодариме!Уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings.боите покажа можеби и не е 100% исти со реалните предмети.Ве молиме да се разбере!Ние се обидуваме да се направи најдобро! Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во CM.ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч.1inch=2.54 см.
'

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Фустани
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
307
Извор Тип:
празник
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Lunnyds
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Cosplay

Најдобри понуди