• Неодамнешно
  • -8 %
легура декорација, лопата, кофа, митра скала, оган extinguisher за TRAXXAS TRX4 SCX10 90046 90027 rc4wd D90 D110 роботот автомобил

легура декорација, лопата, кофа, митра скала, оган extinguisher за TRAXXAS TRX4 SCX10 90046 90027 rc4wd D90 D110 роботот

DEN 1762.00
DEN 1915.20

Количина на стоки
Тековен

декорација, лопата, кофа, митра скала, оган extinguisher за TRAXXAS TRX4 SCX10 90046 90027 rc4wd D90 D110 роботот автомобил
Ќе добиете :
лопата : 1 парче
митра скала : 1 парче
оган extinguisher : 1 парче
кофа : 1 парче

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos

Најдобри понуди