• Неодамнешно
  • -6 %
500 М2.5*50 Топката Врската и Топката Линк Род сет за VWINRC 500FBL RC Хеликоптер

500 М2.5*50 Топката Врската и Топката Линк Род сет за VWINRC 500FBL RC Хеликоптер

DEN 99.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


. М2.5*50 Топката Врската и Топката Линк Род сет за VWINRC 500 FBL RC Хеликоптер Хели .
Карактеристики :
Се користи за VWINRC 500 FBL / Т-РЕКС 500 .
( 25.4 mm =1.00 инчи)
Пакет Содржина :
100% Сосема Нов
Топката Линк x 4
Топката Линк Род (М2.5*50) x 2

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 6
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
FCMODEL
Алатка Материјали:
Сечење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
A

Најдобри понуди