• Неодамнешно
  • -5 %
4pcs/многу Моќ HD 1370A 0.6 3.7 кг g Микро Серво За F3P Компатибилен Со Futaba/JR Zyhobby

4pcs/многу Моќ HD 1370A 0.6 3.7 кг g Микро Серво За F3P Компатибилен Со Futaba/JR Zyhobby

DEN 607.00
DEN 639.36

Количина на стоки
Тековен

Стигнат до повеќето земји 10-30 дена
3.Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга
2.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.cm) Оперативен Брзина : 0.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле точка во 35 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас. ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот. Секој производ произведени од страна на Моќ HD е проверуваат и тестираат во куќата преку серија на строги мерки за контрола на квалитетот користејќи најсовремена технолошка објекти.
Спецификации : Spline Шема : Futaba Тип на Конектор : JR Тип Тежина : 3. Моќ HD дизајнира, развива и произведува сите свои производи.
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници).10 дик/60°(без оптоварување работи) Мртвите бенд ширина : ≤4u
Испорака Детална :
1.32 оз-во (за 0,6 kg. Нивните професионални и искусни R&D тим се стреми да се произведе веродостоен и конкурентни производи кои нудат супериорни перформанси за цената. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.0mm напон : 6. Моќ HD servos нудиме еден од најдобрите перформанси/трошок е на било серво во индустријата и таму е Моќта HD серво да одговараат на секој буџет и примена.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.0 V Кабина вртежен момент : 8.
Моќ HD HD-1370 A Микро Мини Серво
Објектот е вистински нови оригинални Моќ HD бренд на производ
Ова е Моќ HD HD-1370 A Микро Големина Аналогни Серво. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .7 g (помалку конектор) Димензија : 20x17. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас. Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM

Најдобри понуди