• Неодамнешно
  • -9 %
8000 ВРТЕЖИ во минута Спојки за Полнење одговара на 1/5 HPI FG FS Rovan KingMotor Redcat Losi HSP Baja 5B СВ SC 5T РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ

8000 ВРТЕЖИ во минута Спојки за Полнење одговара на 1/5 HPI FG FS Rovan KingMotor Redcat Losi HSP Baja 5B СВ SC 5T РК

DEN 306.00
DEN 336.00

Количина на стоки
Тековен

За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации. Нашите цени не вклучуваат таквата такса. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
85090
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Мотори
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
8000 ВРТЕЖИ во минута Спојки за Полнење
is_customized:
Yes

Најдобри понуди